Bal Prezesa 2016

6 lat Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza to także 5 edycja Balu Prezesa, na której czekała nas bardzo miła niespodzianka.

Wraz z firmami JS Druk i Dor Med - Mediart został wyróżniony za (jak to określono) bardzo duży wkład w rozwój Stowarzyszenia.
Bardzo dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia za docenienie naszej pracy oraz wszystkim Członkom Stowarzyszenia za cały rok owocnej współpracy.

W szczególności podziękować chcieliśmy takim osobom jak: Wojciech Świtała, Michał Frelichowski, Paweł Ledziński, Marcin Zapora, Damian Adamski, Dorota Lewandowska, Katarzyna Łukowska, Małgosia Ratajczak, Stefan Sadka, Radomir Kwiatkowski, Waldek Lipiński, i Joanna Czerska-Thomas.
To są osoby, które wtedy kiedy nasza firma wstępowała do tej organizacji, one już tam były wspierając naszą firmę każdego dnia, a dzięki temu nasze działania dla SPKiP były też zauważalne.

Podziękowania należą się też najlepszej pracowni krawieckiej www.derred.pl i jej Właścicielowi - Karolowi Włodarskiemu - za to, że hasło "niemożliwe robimy od zaraz, na cuda musisz poczekać kilka dni" u niego sprawdza się w 100% ;))

Stowarzyszenie w maju 2015r. polecił nam Andrzej Woda - dzięki! - to była najlepsza decyzja dla nas.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]