Aktualności

Prowadzisz e-sklep? Sprawdź, jakie zmiany czekają Cię od 25 grudnia 2014

Od 25 grudnia 2014 roku, zaczną obowiązywać przepisy ustawy z dnia 24 czerwca 2014 roku o prawach konsumenta.
Czytaj więcej

Grubszy zakład

Chodziło o grubszy zakład ;) Mediart założył się z 'Canapą' i niestety przegrał. Przegrany musiał przepracować piątek (8 pełnych godzin) w firmie wygranego.
Czytaj więcej

7 urodziny Mediart

W tym roku po raz pierwszy nasza firma zorganizowała wyjazd integracyjny na 7 urodziny.
Czytaj więcej

W pozycjonowaniu kończy się era martwych stron www

Za martwą stronę www uznajemy taką witrynę, w której jej właściciel/administrator nie robił nic przez np. ostatnie kilka miesięcy.
Czytaj więcej

Największy update w algorytmie Google 2013 roku już jest!

13 maja Matt Cutts (szef ds. search spam w Google) opublikował film, z którego wynika czego możemy się spodziewać po najnowszej aktualizacji Pingwina 2.0 będącego 4 aktualizacją w Google.
Czytaj więcej

Sukces w sieci - czyli idziemy na ryby

Jak często chodzisz na ryby? A jak często na ryby chodzą Twoi znajomi? Co mają ryby wspólnego z biznesem w sieci?
Czytaj więcej

Mediart sponsorem Velo Bydgoszcz

W kwietniu 2013 udało nam się zagospodarować trochę wolniejszych środków i zasponsorowaliśmy koszulki dla lokalnej społeczności rowerowej - Velo Bydgoszcz.
Czytaj więcej

6 Urodziny Mediart - Razem do Sukcesu

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za to, że są z nami na dobre i na złe. Razem potrafimy stawić czoła wszelkim przeciwnościom rynkowym i razem możemy świętować nasze sukcesy.
Czytaj więcej

MEDIART chroniony jako znak towarowy w Urzędzie Patentowym

Agencja interaktywna MEDIART przykłada najwyższą wagę do prawa własności przemysłowej. Z tego powodu zastrzegliśmy nasze logo w polskim Urzędzie Patentowym.
Czytaj więcej
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]