Dedykowane aplikacje internetowe - aplikacje na zamówienie

Od ponad 10 lat projektujemy aplikacje dedykowane na potrzeby firm. Dedykowana aplikacja internetowa to zaawansowany system informatyczny, wykorzystujący platformę internetową. Rozwój aplikacji jest zawsze zgodny z rozwojem Twojej firmy, to aplikacja jest dostosowywana do potrzeb firmy, a nie odwrotnie. Nasze rozwiązania są przyjazne dla Twojego klienta, ale także dla Twojego zespołu. Oprogramowanie na zamówienie cechuje się wygodnym interfejsem. Zaawansowane technologie w pisanym przez nas oprogramowaniu dedykowanym wspierają zarówno małe, średnie, jak i duże firmy.

Opowiedz nam o swoim pomyśle, a my wykonamy dla Ciebie dowolną aplikację. Tworzymy aplikacje dedykowane dla każdej branży, począwszy od systemów dla nieruchomości, producentów okien, systemów kosztorysowania budów, do zaawansowanych systemów sterowania laboratorium (ostatnia rezaliacja dla Stomilu).

Po wykonaniu oprogramowania przypisujemy Klientowi programistę opiekuna, który zapewni profesjonalną asystę techniczną, czuwającą nad prawidłowym działaniem aplikacji.

 
Proces wdrażania aplikacji dedykowanej przebiega stopniowo, tak aby nie osłabić stabilności
procesów biznesowych. Poniżej przedstawiamy etapy tworzenia aplikacji dedykowanej:
1.

Analiza potrzeb klienta

Jest to kluczowy etap, który pozwala określić potrzeby firmy, a także zebrać niezbędne o niej informacje. W tym celu, najczęściej wysyłamy do klienta zespół specjalistów, który przeprowadzi odpowiednie badania i rozmowy odnośnie tego, jak wygląda i ma wyglądać system. Ponadto tworzony jest budżet i wybierane są technologie.
 
2.

Wstępne stworzenie aplikacji i prezentacja efektów

Aplikacja jest przygotowywana na bazie informacji zebranych podczas analizy potrzeb oraz otrzymanych wzorów dokumentów. Na jej podstawie realizowane są prace programistyczne.
 
3.

Realizacja projektu

Prace zespołu prowadzone są przy stałym kontakcie z Klientem i nadzorowane przez Managera Projektu.
4.

Testy i wdrożenie

Wdrożenie aplikacji u Klienta poprzedzone jest intensywną wymianą informacji pomiędzy Klientem, a zespołem developerskim. Po instalacji i podłączeniu do sieci firmowej urządzeń współpracujących z aplikacją, przeprowadzamy dogłębne testy całościowe.
 
5.

Szkolenia i pomoc

Wsparcie zdalne lub warsztaty, które znacząco ułatwią i przyspieszą proces adaptacji wprowadzanych zmian. Użytkownicy w każdym momencie mogą skontaktować się z nami i porozmawiać na temat związany z wdrożoną aplikacją. Ponadto każda osoba, która będzie miała kontakt z aplikacją dedykowaną zostanie wyszkolona z funkcjonalności, których będzie używać.
 
6.

Opieka powdrożeniowa

Reagujemy na zgłaszane zapytania odnośnie funkcjonowaniu systemu oraz, jeśli jest to oczekiwane, rozwijamy produkt w kierunku wyznaczonym przez Klienta. Każdy nasz Klient dostaje infolinię i przypisanego programistę opiekuna.

Korzyści jakie wynikają ze współpracy z Mediart:

  • pełne dopasowanie do profilu przedsiębiorstwa – system zaprojektowany i dopasowany do potrzeb Twojej firmy,
  • usprawnienie i automatyzacja – najnowsze technologie pozwalają na niezwykle wydajną pracę,
  • całodobowy dostęp do informacji i kontrola – przed wdrożeniem aplikacji konsultujemy z Państwem wszystkie nasze działania,
  • tworzenie rozwiązań wraz z rozwojem firmy – rozwój aplikacji jest zawsze zgodny z rozwojem firmy, to aplikacja jest dostosowywana do potrzeb firmy, a nie odwrotnie,
  • możliwość zaprojektowania wyjątkowych rozwiązań, które wzmocnią przewagę nad innymi firmami,
  • pełna swoboda w tworzeniu dodatkowych modułów oraz modyfikacja już istniejących elementów.

Nasza Agencja Interaktywna ma w swoim portfolio:

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]