Nasi partnerzy

Redseo

Redseo to agencja reklamy internetowej, której specjalizacją są reklamy Google Ads oraz analityka internetowa. Redseo działa zarówno w zakresie reklamy internetowej dla e-commerce, biznesu jak i reklamy wideo na YouTube. Agencja wspiera nasze projekty w zakresie doradztwa oraz wdrażania zaawansowanej analityki internetowej z wykorzystaniem takich narzędzi jak Google Analytics czy Google Data Studio. Redseo działa na rynku od 2013 roku i jest oficjalnym partnerem Google Premium.

SAS Design

SAS Design wspiera naszych klientów w optymalizacji konwersji, firma zajmuje się przygotowaniem grafik do promocji w sklepach internetowych, obsługą social media, w tym także Facebook/Instagram Ads.
Najprościej tłumacząc SAS Design zajmuje się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Sprowadzą więcej nowych klientów na Twoją stronę www oraz zwiększą zaufanie konsumentów do Twojej firmy.

Info 800

Infolinie informacyjne zapewniają, zautomatyzowany i profesjonalny sposób przekazywania informacji. Poza standardową zapowiedzą powitalną firmy, infolinia może przekazywać informacje o produktach, czy tez usługach oferowanych przez Państwa. Dzięki łatwej obsłudze poprzez klawiaturę tonową telefonu klient może uzyskać interesujące go informacje przez 24h na dobę bez potrzeby kontaktu z pracownikiem firmy. W taki sposób w prosty sposób można zintegrować projektowany eCommerce / B2B tak, żeby zamiast standardowych komunikatów mailowych o statusach realizacji zamówień, klient w każdej chwili mógł sprawdzić status pod wskazanym numerem.

Lech Kancalaria Patentowa

Kancelaria od 1990 roku pomaga przedsiębiorcom w prawnej ochronie ich własności przemysłowej. W ramach swoich usług zastrzega dla naszych klientów znaki towarowe, wzory przemysłowe i użytkowe a także prowadzi procedurę patentowania wynalazków w kraju i za granicą. To wszystko są narzędzia, które mają na celu zabezpieczenie ich przewagi konkurencyjnej. Tę można chronić również w oparciu o prawa autorskie czy tajemnice przedsiębiorstwa. Bardzo często więc do osiągnięcia tego celu należy opracować strategię działania, która jest wielowątkowa. Aby była skuteczna trzeba posiadać wiedzę i doświadczenie. Obu tych rzeczy naszemu partnerowi nie brakuje.

Trenerprawa.PL

W zapewnieniu zgodnego z prawem działania internetowych przedsięwzięć, naszym klientom pomaga radca prawny Piotr Wódkowski właściciel Trenerprawa.pl Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wódkowski. Specjalizuje się on w kompleksowych wdrożeniach prawnych serwisów, sklepów internetowych i aplikacji moblinych, polegających na tworzeniu spersonalizowanych regulaminów, polityk prywatności oraz audycie ścieżki zakupowej klienta oraz spełnieniu pozostałych wymagań prawnych. Dzięki usługom kancelarii, nasi klienci mogą uniknąć dotkliwych konsekwencji np. w postaci kar administracyjnych za nieprzestrzeganie RODO czy konieczności uznawania niektórych reklamacji czy zwrotów, przy jednoczesnym utrzymaniu przez serwisy i aplikacje możliwie najwyższej efektywności sprzedażowej i konwersji.