Praca: Programista PHP

Pokaż nam jaki jesteś kozak i z nami programuj to czego inni nie potrafią.
Praca dla programisty, który chce pracować przy fascynujących i trudnych projektach.

MEDIART Software House na rynku już 13 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczenie służymy zarówno doradztwem technologicznym, jak i wsparciem biznesowym.
Dysponujemy sporej wielkości biurem na Bocianowie w Bydgoszczy. Dla naszych programistów i klientów zaaranżowaliśmy 220 m kw. powierzchni loftowej.

Po za wygodnym stanowiskiem pracy do dyspozycji nowoczesna kuchnia z expressem wyposażonym w Bromberg Kaffee, sala szkoleniowa (20osobowa) z projektorem 4K - którą wykorzystujemy także do imprez integracyjnych ;-) , a także strefa odpoczynku (dart i wygodne paleto-sofy).

Twoim zadaniem będzie współtworzenie dedykowanych aplikacji internetowych - a ponieważ jesteśmy na etapie, w którym nie tworzymy wszystkiego od zera, musisz umiejętnie posługiwać się językiem PHP, MySQL i w stopniu umożliwiającym rozbudowywanie aplikacji znać przynajmniej jeden framework - my w 99% aplikacji pracujemy na Codeigniter.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • projektowanie, budowanie i wprowadzanie na rynek efektywnych aplikacji www;
  • budowanie narzędzi, które mają na celu automatyzowanie wszystkiego, co się da :)
  • kodowanie w istniejących już aplikacjach www (głównie eCommerce, B2B) wszystkiego tego, co wymyśli sobie klient (nie pracujemy na gotowych rozwiązaniach, zatem u nas nie zainstalujesz gotowych wtyczek - moduły musisz zakodować sam);
  • współpraca z innymi developerami;
  • jeżeli jesteś komunikatywny i chcesz pracować z klientem (komunikacja tego co jest do zrobienia) zaproponujemy Ci wyższe wynagrodzenie.

Wymagania:

  • znajomość Codeigniter, Laravel lub Symfony w stopniu umożliwiającym modyfikacje istniejących już aplikacji;
  • znajomość PHP w stopniu średnio-zaawansowanym;
  • znajomość składni MySQL;
  • umiejętność szybkiej nauki nowych technologii.

Co oferujemy?

  • praca na miejscu w Bydgoszczy w wygodnym biurze (możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu);

  • umowę o pracę lub inne dostosowane do Twoich potrzeb;

  • dostaniesz wsparcie zespołu i zostaniesz wdrożony w projekty;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • w zależności od umiejętności od 4000 do 10 000 zł brutto.

W CV prosimy o informację odnośnie powyższych wymagań (framework, PHP).

PRAKTYKI STUDENCKIE

Poszukujemy energicznych, operatywnych studentów, którym nieobce są zagadnienia marketingu internetowego. Zadbaj o rozwój swojej ścieżki kariery, zdobądź nowe doświadczenia podczas praktyki studenckiej w naszej agencji interaktywnej.

Swoją ofertę kierujemy głównie do studentów kierunków takich jak:
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna

Oferujemy:

  • możliwość współpracy przy poważnych projektach (oczywiście pod okiem opiekuna praktyk);
  • codzienne podglądanie działań profesjonalistów;
  • współpracę z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru;
  • elastyczne godziny pracy;
  • dla najlepszych oferujemy stałą współpracę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt z naszą firmą.

W przypadku studentów dostosujemy Twoją pracę do Twojego hamonogramu zajęć na uczelni.

Nie zapomnij o tekście: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dz.U. nr 133 poz. 833 z dn. 29.08.97)."