Program partnerski

Wynagrodzenie prowizyjne
Za każdą fakturę wystawioną dla poleconego Klienta otrzymasz prowizję w wysokości 20%

Najwyższe prowizje na rynku
Na prowizję nie musisz wykonywać żadnych planów - dajemy Ci minimalnie 10% - nasz program od samego początku oferuje 10% prowizji od każdej faktury zapłaconej przez Klienta. Jest też szansa na 20% ale to zależy od Ciebie.

Pasywny dochód
Prowizja z tytułu usług wypłacana jest przez cały okres współpracy z klientem, co pozwala na stworzenie pasywnego dochodu. W przypadku dokupienia przez Klienta nowych usług również otrzymasz od nas prowizję.

Brak ograniczeń w zarobkach
Im więcej policisz nam Klientów tym więcej otrzymasz prowizji bez górnej granicy zarobków.

Wsparcie merytoryczne
Jeśli pojawi się taka potrzeba, wspieramy Partnera wiedzą i doświadczeniem, pomagając merytorycznie w oferowaniu usług.

Dodatkowe zyski i rozszerzenie zakresu usług
Dzięki rozszerzeniu oferty nasz Partner ma możliwość powiększenia przychodów z Klienta, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, zatrudniania pracowników, czy posiadania specjalistycznej wiedzy.

Minimum formalności
Wystarczy podpisać umowę przystąpienia do programu partnerskiego i można zacząć zarabiać. Uczestnictwo w programie partnerskim jest bezpłatne, a koszty związane z obsługą Klientów w całości ponosimy my.

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie
Nasi Klienci i Partnerzy dostają dstęp do dedykowanej infolinii (bezpłatnej), która łączy ich z obsługującym programisą. Stali klienci mogą liczyć na obsługę bez kolejki.