Realizacje

BKT Elektronik Sp. z o.o.

BKT Elektronik Sp. z o.o.

BKT Elektronik jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej. Firma oferuje systemy okablowania przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej oraz rozwiązania wykorzystywane przy realizacji projektów związanych z Data Center.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowany, zaawansowany system produktowy.
Dla BKT Elektronik zaprojektowaliśmy także inne systemy wspomagające zarządzanie produktem.

Odżywiaj się zdrowo

Odżywiaj się zdrowo

Bardzo rozbudowany system zarządzania stroną internetową dietetyk Katarzyny Wawrzyniak.

Zachęcamy do odwiedzania i zapoznania się z ofertą.

Jagła Nieruchomości

Jagła Nieruchomości

Dedykowana strona internetowa do zarządzania systemem nieruchomości dla bydgoskiej firmy Jagła Nieruchomości.

System współpracuje z platformą Galctica oraz co naważniejsze w tej branży został bardzo starannie przygotowany w zakresie optymalizacji dla Google.

Hanplast Energy

Hanplast Energy

Autorski system CMS wzbogacony o wiele przydatnych modułów niedostępnych w podstawowych platformach zarządzania treścią.

Spręż Mot

Spręż Mot

Firma Spręż-Mot istnieje od 1970 roku wykonując sprężyny na nowoczesnych automatach CNC według rysunków i dostarczonych wzorów. Dla Spręż-Mot wykonaliśmy produktowy system CMS, który po za standardowymi rozwiązaniami posiada mozliwość przygotowania oferty oraz generowaniem jej w postaci PDF na email firmy i zamawiającego.

Way of Blonde

Way of Blonde

Intuicyjny system CMS do zarządzania stroną marki Way of Blonde.

City Space

City Space

Zaprojektowaliśmy Dedykowany System Zarządzania Stroną www (CMS) wypasożony w dodatkowe narzędzia usprawniające kontrolę wprowadzanych produktów w kategoriach strony interntowej. System produktowy.

Klinika Zmysłów

Klinika Zmysłów

Realizacja projektu graficznego strony internetowej wraz z zaprojektowaniem dedykowanego systemu zarządzania treściami (CMS). Projekt uwzględnia pełną responsywność (dopasowuje swoją szerokość do urządzenia, na którym jest prezentowany).