Realizacje

BKT Elektronik Sp. z o.o.

BKT Elektronik Sp. z o.o.

BKT Elektronik jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej. Firma oferuje systemy okablowania przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej oraz rozwiązania wykorzystywane przy realizacji projektów związanych z Data Center.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowany, zaawansowany system produktowy.
Dla BKT Elektronik zaprojektowaliśmy także inne systemy wspomagające zarządzanie produktem.

Odżywiaj się zdrowo

Odżywiaj się zdrowo

Bardzo rozbudowany system zarządzania stroną internetową dietetyk Katarzyny Wawrzyniak.

Zachęcamy do odwiedzania i zapoznania się z ofertą.

Jagła Nieruchomości

Jagła Nieruchomości

Dedykowana strona internetowa do zarządzania systemem nieruchomości dla bydgoskiej firmy Jagła Nieruchomości.

System współpracuje z platformą Galctica oraz co naważniejsze w tej branży został bardzo starannie przygotowany w zakresie optymalizacji dla Google.

Hanplast Energy

Hanplast Energy

Autorski system CMS wzbogacony o wiele przydatnych modułów niedostępnych w podstawowych platformach zarządzania treścią.

Spręż Mot

Spręż Mot

Firma Spręż-Mot istnieje od 1970 roku wykonując sprężyny na nowoczesnych automatach CNC według rysunków i dostarczonych wzorów. Dla Spręż-Mot wykonaliśmy produktowy system CMS, który po za standardowymi rozwiązaniami posiada mozliwość przygotowania oferty oraz generowaniem jej w postaci PDF na email firmy i zamawiającego.

Way of Blonde

Way of Blonde

Intuicyjny system CMS do zarządzania stroną marki Way of Blonde.

City Space

City Space

Zaprojektowaliśmy Dedykowany System Zarządzania Stroną www (CMS) wypasożony w dodatkowe narzędzia usprawniające kontrolę wprowadzanych produktów w kategoriach strony interntowej. System produktowy.

Klinika Zmysłów

Klinika Zmysłów

Realizacja projektu graficznego strony internetowej wraz z zaprojektowaniem dedykowanego systemu zarządzania treściami (CMS). Projekt uwzględnia pełną responsywność (dopasowuje swoją szerokość do urządzenia, na którym jest prezentowany).

Prymus

Prymus - Hurtownia branżowa od 1990 roku

Strona internetowa dla PHU PRYMUS Zygmunt Grygorczuk. Autorski system zarządzania treściami (CMS), który pozwala właścicielom na 100% edycje wszystkich modułów strony www.

Derred

Derred Moda Męska

Uszyliśmy stronę na miarę dla najlepszej znanej nam pracowni mody męskiej - DERRED.
Strona została wyposażona w dedykowany system zarządzania treściami (CMS) z dodatkowymi zaprojektowanymi funkacjami obsługi portfolio.

Muzeum Mydła

Muzeum Mydła i Historii Brudu

Muzeum Mydła i Historii Burdu jest wielokrotnie wymieniane jako jedno z 10 najciekawszych muzeów w Polsce, zarówno na portalach polskich, jak i zagranicznych. Rocznie przez Muzeum przewija się ponad 45 tysięcy osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Spare

Spare

Firma Spare od 1997 roku zajmuje się profesjonalną obsługą firm, które wykorzystują w swojej działalności wózki widłowe.
Na potrzeby firmy zbudowanyśmy dedykowany system produktowy, w którym pracownicy firmy sami mogą zarządzać ofertą firmy na poziomie zblizonym do systemów zarządzania sklepami internetowymi.

Galeria Whisky

Galeria Whisky

Realizacja Galeria Whisky to dedykowany system produktowy. System internetowy uwzględnia pełną mobilność (RWD) oraz staraność optymalizacji względem wyszukiwarki Google.

Mail Boxes Etc.

Mail Boxes Etc.

Dla Mail Boxes Etc. zbudowaliśmy CMS Produktowy. Pełna zgodnosć z urządzeniami mobilnymi i czytelność oferty powoduje to, że wielu klientów zgłaszających się do nas daje jako przykład właśnie stronę MBE.

Belma S.A.

Belma S.A. - Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A. należą do najstarszych zakładów przemysłowych w Regionie Kujawsko – Pomorskim.

Dla BELMA S.A. zaprojektowaliśmy szatę graficzną nowej strony www, w uzgodnieniu z różnymi działami w firmie. Zaprojektowaliśmy także Dedykowany System Zarządzania Stroną www (CMS) wypasożony w dodatkowe narzędzia usprawniające kontrolę wprowadzanych produktów w kategoriach strony interntowej.

Hypertectum Polska

Hypertectum Polska

Strona internetowa Hypertectum Polska to tzw. CMS produktowy. Wdrożony system pozwala firmie na samodzielne zarządzanie każdą częścią serwisu.
Z rozbudowaych opcji - zakładka PRODUKTY, która została zaprojektowana i oprogramowana do samodzielnego zarządzania w CMS, tak żeby właściciel strony www nie miał z tym problemu.
Ciekawą opcją są REALIZACJE, gdzie na każdym zdjęciu realizacji można przeciągnąć obrazek w lewo lub prawo.

Dobre Miejsce

Dobre Miejsce Nieruchomości

Dobre Miejsce to biuro pośrednictwa nieruchomości w Bydgoszczy. Naszym zadaniem było zbudowanie dedykowanego systemu zarządzania treściami strony internetowej wraz z połaczeniem strony ofert nieruchomości ze znanym systemem Galactica.

Kayaks

Kajaki i Spływy kajakowe KAYAKS

Prosta strona internetowa dla firmy Kayaks z Przechlewa. Poza standardowymi rozwiązaniami CMS strona daje możliwość przygotowania dokładnej ofery dla poszczególnych rzek. Opis trasy, trudności, odcinki, mapowanie - to wszystko dostępne dla właściciela z poziomu dodatkowych modułów zaprojektowanych przez nas w rozwiązaniu CMS.