Realizacje

Twoje Ogrzewanie

Sklep internetowy Twoje Ogrzewanie

Firma współpracuje z wiodącymi producentami z branży instalacji sanitarnych, narzędziowych, dzięki czemu może oferować towar wysokiej jakości, markowych producentów i w konkurencyjnej cenie. System zintegrowany z Subekt GT.

Przymierzalnia BOZKA

Przymierzalnia BOZKA

Pierwsza w Polsce realizacja internetowej przymierzalni nakryć głowy.

Pod polską marką boZka kryją się luksusowe dodatki na głowę i do włosów tj. fascynatory, toczki, opaski, woalki, kapelusze i inne akcesoria. Powstają ręcznie, by zapewnić najwyższej jakości wykończenie i unikatowość.

Projekt graficzny został nam dostarczony przez zamawiającego aplikację internetową, po stronie Mediart była kwestia techniczna:

  • zaprojektowanie przymierzalni,
  • zaprojektowanie sklepu www,
  • wewnętrzny system strony www.

Belma S.A.

Belma S.A. - Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne

Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A. należą do najstarszych zakładów przemysłowych w Regionie Kujawsko – Pomorskim.

Dla BELMA S.A. zaprojektowaliśmy szatę graficzną nowej strony www, w uzgodnieniu z różnymi działami w firmie. Zaprojektowaliśmy także Dedykowany System Zarządzania Stroną www (CMS) wypasożony w dodatkowe narzędzia usprawniające kontrolę wprowadzanych produktów w kategoriach strony interntowej.

Dobre Miejsce

Dobre Miejsce Nieruchomości

Dobre Miejsce to biuro pośrednictwa nieruchomości w Bydgoszczy. Naszym zadaniem było zbudowanie dedykowanego systemu zarządzania treściami strony internetowej wraz z połaczeniem strony ofert nieruchomości ze znanym systemem Galactica.

Kayaks

Kajaki i Spływy kajakowe KAYAKS

Prosta strona internetowa dla firmy Kayaks z Przechlewa. Poza standardowymi rozwiązaniami CMS strona daje możliwość przygotowania dokładnej ofery dla poszczególnych rzek. Opis trasy, trudności, odcinki, mapowanie - to wszystko dostępne dla właściciela z poziomu dodatkowych modułów zaprojektowanych przez nas w rozwiązaniu CMS.