Serwisy internetowe

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa firmy przestaje być wyłącznie wizytówką przedsiębiorstwa. Dobrze stworzona strona www pełni funkcję narzędzia do sprawnej i szybkiej komunikacji pomiędzy firmą a klientem. Profesjonalnie zaprojektowana witryna internetowa potrafi zainteresować klienta ofertą i przedstawić mu ją w przejrzysty i ciekawy sposób, co prowadzi do skorzystania z oferowanych usług. Zadbanie o wyróżniającą się designem, estetyczną, szybką i łatwą w obsłudze witrynę niesie za sobą same korzyści. Robimy wszystko, aby projektowane przez nas strony spełniały wszelkie oczekiwania klientów.

Co nas wyróżnia?

Poszukują Państwo firmy z Bydgoszczy, która wykona profesjonalną i nowoczesną stronę internetową w atrakcyjnej cenie? Witamy w Mediart. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w naszej siedzibie, w celu omówienia szczegółów projektu. Tworzone przez nas strony www charakteryzują się nie tylko korzystną ceną, ale także intuicyjną i prostą obsługą oraz oryginalnym designem, dopasowanym do branży firmy. Projektujemy przyjazne dla użytkowników panele administracyjne, umożliwiające stałą kontrolę nad stroną oraz szybką modyfikację treści.

Co to jest responsywna strona www?

Z roku na rok postęp technologiczny zaskakuje coraz bardziej. W dzisiejszych czasach wizytówka firmowa w postaci strony www to za mało. Smartfony i tablety bardzo ułatwiły poruszanie się po Internecie i sprawiły, że ludzie stali się bardziej wygodni. To główna przyczyna, przez którą nasza firma oferuje responsywne strony www, które są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Responsywna wersja stron www sprawia, że strona internetowa automatycznie dopasowuje się do danego urządzenia (smartfona, tableta) oraz jego rozdzielczości. Sprawia to, że wszystkie elementy znajdujące się na stronie (teksty, logo, zdjęcia) zmieniają swoje rozmiary, a czasami rozmieszczenie na stronie, przez co wszystko jest bardziej czytelne i nie ma potrzeby powiększania widoku ekranu. Strona oglądana na komputerze stacjonarnym pozostaje bez zmian.

 

Strony www Bydgoszcz

Projektowanie stron www Bydgoszcz z CMS - System CMS umożliwia edycję treści i zdjęć na stronie internetowej każdemu pracownikowi Twojej firmy (oczywiście jeśli dostanie takie uprawnienia). Edytowanie strony www nie wymaga znajomości języków programowania.. Zarządzanie stroną jest tak intuicyjne, że dosłownie w kilka chwil można samemu zmienić dowolne teksty, dodać zdjęcie (także video), a nawet dodatkową podstronę na swojej stronie firmowej.

Siedzibą naszej firmy jest Bydgoszcz. Jesteś z innego miasta? Toruń, Grudziądz, Świecie, Włocławek? Żaden problem! Wszystko załatwimy zdalnie - wystarczy wysłać do nas zapytanie z Twoimi wytycznymi odnośnie realizacji strony www. Zrealizowaliśmy ponad kilkaset projektów dla naszych Klientów z całej Polski oraz spoza jej granic i ciągle dążymy do osiągania kolejnych, wspólnych celów biznesowych. Tworzenie stron internetowych to nasza pasja!