Systemy B2B - dedykowane oprogramowanie

System B2B to dedykowana, dostosowana do potrzeb Twojej firmy internetowa platforma do sprzedaży hurtowej zintegrowana z systemami magazynowo-księgowymi.

System B2B jest adresowany zarówno do firm produkcyjnych jak i handlowych, które chcą zautomatyzować i zoptymalizować wymianę i przepływ informacji pomiędzy partnerami biznesowymi we wszystkich etapach realizacji współpracy handlowej oraz usprawnieniem kontroli nad realizacją zamówień i rozrachunkami.

System B2B umożliwia dwukierunkową elektroniczną transmisję i weryfikację danych, minimalizując wymianę informacji drogą tradycyjną oraz minimalizując ryzyko popełnianych przy tym błędów.

System B2B umożliwia klientom dokonanie zakupów Twoich produktów bez konieczności angażowania dodatkowych pracowników Twojej firmy.

System B2B udostępnia w jednym miejscu informacje o dostępności produktów, historii zamówień, historii zapytań ofertowych, fakturach, rozliczeniach, limitach kredytu kupieckiego oraz cenach i indywidualnych rabatach.

System B2B jest systemem dedykowanym i każdorazowo jest wdrażany na podstawie indywidualnych potrzeb opracowanych na podstawie analizy przedwdrożeniowej wykonanej u Klienta. W oferowanym przez nas oprogramowaniu systemu B2B nie ma żadnych ograniczeń - zaprojektujemy i wdrożymy system tak jak wymaga tego Twój produkt.

Asysta techniczna

Mamy świadomość, że zaprojektowanie i wdrożenie systemu to dzisiaj zdecydowanie za mało. Firmy w trakcie działania aplikacji mają nowe pomysły, dochodzą kolejne usprawnienia, a przy tym wdrożenia i obsługa techniczna.
Nasza agencja poza obsługą gwarancyjną, na Twoje życzenie zabezpieczy odpowiednią ilość godzin programistycznych, w których nasi pracownicy wykonają wszystko to co nam zgłosisz - oczywiście doradzając tak żeby zapewnić pełną stabilność, szybkość i bezpieczeństwo aplikacji.

Zbudujemy pełną integrację B2B z Twoim programem magazynowo-fakturowym !

Subiekt GT / Subiekt Nexo

SUBIEKT to profesjonalny system magazynowo-handlowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dostosowany do wymogów i praktyk stosowanych w Unii Europejskiej - przeczytaj więcej o integracji z Subiekt.

Comarch Optima / Comarch XL

COMARCH jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań IT obsługujących relacje z klientami, optymalizujących działalność firmy oraz procesy biznesowe.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]