Gwarancja

Na wykonane przez naszą firmę aplikacje internetowe (serwisy www, sklepy internetowe, systemy B2B, CRM, aplikacje dedykowane) udzielamy gwarancji na okres minimum 3 lat od dnia odebrania systemu.

Dlaczego o tym piszemy?

Zbadaliśmy rynek i dowiedzieliśmy się, że bardzo duża liczba firm na serwisy www udziela gwarancji 3-6 miesięcy, a na inne aplikacje do 1 roku. Nasze aplikacje internetowe są bardzo stabilne, a co jest jeszcze ważniejsze charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem. Mamy w swoim portfolio systemy 6-8 letnie, w których właściciele nie aktualizowali nic w tym czasie jeśli chodzi o kod programistyczny. Nigdy w naszej historii nie mieliśmy przypadku niepowołanego wejścia czy wirusów w aplikacjach internetowych.

Jeżeli aplikacja internetowa, którą zaprojektujemy będzie miała wady, Zleceniodawca może żądać ich usunięcia, wyznaczając w tym celu termin 3 dni roboczych dla wad nie mających wpływu na poprawność działania aplikacji www. Wady uniemożliwiające poprawne działanie aplikacji www (np. brak możliwości złożenia nowego użytkownika, brak możliwości zalogowania się, złożenia oferty, załączenia dokumentów) są usuwane w ciągu 24 godzin.
Całość oczywiście zapisujemy w umowach z Klientem, wpisując stosowne kary dla nas za niedotrzymanie tych warunków.

Audyt i optymalizacja

Projektując stronę internetową staramy się dostosowywać ją i robić według najnowszych obowiązujących standardów. Jesteśmy pewni naszych realizacji, a wykonane przez nas aplikacje internetowe przechodzą liczne testy zanim zostaną uruchomione. Nie ważne czy projektujemy stronę www, sklep internetowy czy dużą aplikację zawsze projektujemy wersje RWD (wersja na urądzenia mobilne).

Wszystkie aplikacje posiadają czytelny kod źródłowy oraz przygotowane są do pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Projektujemy i wdrażamy szybko otwierające się, czytelne i przejrzyste aplikacje www, a każda z nich złożona jest z lekkich, nowoczesnych i rekomendowanych przez Google składników.

Google udostępnia narzędzia, w których można przetestować serwis internetowy - https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/
Wielu wykonawców spiera się, że wynik tego testu nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi chociażby o wyniki pozycji w wyszukiwarce Google. My udowodniliśmy nie raz, że dobrze zaprojektowana strona www jest jak samochód z lepszym silnikiem - szybciej się rozpędza i szybciej osiąga cel.
Projektowane przez nas aplikacje w testach osiągają zawsze wskaźniki zielone - czyli punktacje minimum 90 punktów / 100.

RODO, Polityka prywatności

We wszystkich wykonywanych przez naszą firmę serwisach spełniamy nanowsze wytyczne wynikające z ustawy o ochrnonie danych. Wszędzie tam gdzie pojawiają się dane osobowe strona/sklep zostaje wyposażona w odpowiednie reguły i zgody, które musi zatwierdzić użytkownik odwiedzający serwis www i wypełniający formularze. Dla Twojej wygody nasz pracownik uzupełni za Ciebie "Politykę prywatności", w której Ty wpiszesz tylko dane firmy. Pozostałe reguły będą zgodne z obowiązującym prawem.

WordPress, Joomla, CMS Made Simple, Presta Shop - Dlaczego nie ?

W zapytaniach ofertowych często pytacie o systemy opartę o dostępne na rynku technologie - WordPress, Joomla, CMS Made Simple, Presta Shop itd.
Nie negujemy tych rozwiązań, ale sami nigdy niezdecydowalibyśmy się na instalacje klientowi tego oprogramowania.
To jest temat na osobny wpis - zapraszamy do lektury.