Pozycjonowanie stron www = wsparcie produktowe

Czy chciałbyś osiągać wyższe pozycje w wyszukiwarce Google ?

Czy chciałbyś, żeby Twój sklep internetowy zarabiał dla Ciebie więcej ?

Zapewne Twoja odpowiedź brzmi „tak”.

Wsparcie produktowe to usługa, która w bardzo dużym skrócie zastępuje proponowane wcześniej pozycjonowanie stron www. To co mamy do zaoferowania to znacznie więcej dla Twojej sprzedaży w internecie.

Umów się na spotkanie i porozmawiaj z nami o możliwościach.

 

Pozycjonowanie słów - i tylko to ? NIE !

Uważamy, że nie do końca najważniejsze są Twoje pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania - najważniejsze jest to, żeby Twoj serwis przynosił zamierzone dochody dla Ciebie i Twojej firmy.

Co dzisiaj robi Twój pozycjoner poza wysłaniem Tobie statystyk z pozycji słów kluczowych? Zastanów się czy to rzeczywiście zarabia? Ile razy spadły Ci pozycje, a ile wzrosły - czy ktoś rozmawia z Tobą o rzeczywistych efektach działań? Czy ktoś doradza Ci co zrobić, żeby generować jeszcze większy ruch, a przy tym przychody?

Nie oszukujmy się standardowa usługa pozycjonowania wykonywana przez większość firm nie działa tak jakbyś tego oczekiwał.

Dzisiejsze pozycjonowanie to statystyka, Twoje realne zarobki z serwisu, obserowanie konkurencji i nadążanie za zmianami żebyś nie został w tyle.

Wsparcie produktowe to:

  • ciągła analiza statystyk ruchu w sklepie www / systemie sprzedaży,
  • monitorowanie pozycji na kluczowe słowa i wykazywanie wzrostów,
  • zapewnienie comiesięcznych audytów oprogramowania, a w razie konieczności godzin programistycznych na wykonanie zmian,
  • audyt i optymalizacja w zakresie budowy contentu,
  • optymalizacja w zakresie pozycjowania Long Tail,
  • obserwacja i monitorowanie Twojej konkurencji,
  • wsparcie przy AdWords i usłudze remarketingu,
  • wsparcie przy porównywarkach produktów,
  • minimum raz w miesiącu konsultacje z Klientem, omówienie raportów wraz z planem dalszych działań - oczywiście przy kawie.

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie stron Bydgoszcz, pozycjonowanie stron Toruń, pozycjonowanie Grudziądz - czyli nic innego jak usługa dla firm, które zasięg działania ograniczają do miasta lub regionu, w którym świadczą swoje usługi lub sprzedają produkty.

Pozycjonowanie regionalne to jeden z najtańszych sposóbów na promocję biznesu w wybranym mieście lub regionie.

 

Jakie frazy/słowa kluczowe rozumiemy jako regionalne?

Przykładowe frazy regionalne to: "dentysta Toruń", "biuro rachunkowe Bydgoszcz", "restauracja Grudziądz", "mieszkania Bydgoszcz", "kosmetyczka Toruń", "elektryk Grudziądz" oraz inne hasła określające Państwa działalność + nazwa miasta.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]