Praca - Programista PHP - Bydgoszcz

Pokaż nam jaki jesteś kozak i z nami programuj to czego inni nie potrafią.
Praca dla programisty, który chce pracować przy fascynujących i trudnych projektach.

Twoim zadaniem będzie współtworzenie dedykowanych aplikacji internetowych.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • projektowanie, budowanie i wprowadzanie na rynek efektywnych aplikacji www;
  • dbanie o skalowalność tworzonych aplikacji;
  • współpraca z innymi developerami;
  • budowanie narzędzi, które mają na celu automatyzowanie wszystkiego, co się da :)

Wymagania:

  • znajomość PHP OOP;
  • znajomość dialektu MySQL;
  • znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery, Boostrap );
  • mile widziana praktyczna znajomość CodeIgniter lub Laravel;
  • doświadczenie w rozwijaniu i wdrażaniu aplikacji internetowych;
  • doskonała dbałość o detale oraz dostępność i użyteczność tworzonego oprogramowania;
  • umiejętność szybkiej nauki nowych technologii.

Co oferujemy?

  • praca na miejscu w Bydgoszczy w wygodnym biurze;
  • umowę o pracę lub inne dostosowane do Twoich potrzeb;
  • dostaniesz wsparcie zespołu i zostaniesz wdrożony w projekty;
  • możliwość rozwoju, również w kierunku zarządzania projektami;
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt z naszą firmą.

W przypadku studentów dostosujemy Twoją pracę do Twojego hamonogramu zajęć na uczelni.

Nie zapomnij o tekście: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dz.U. nr 133 poz. 833 z dn. 29.08.97)."

zamknij [x]