Realizacje

Derred

Derred Moda Męska

Uszyliśmy stronę na miarę dla najlepszej znanej nam pracowni mody męskiej - DERRED.
Strona została wyposażona w dedykowany system zarządzania treściami (CMS) z dodatkowymi zaprojektowanymi funkacjami obsługi portfolio.

Spare

Spare

Firma Spare od 1997 roku zajmuje się profesjonalną obsługą firm, które wykorzystują w swojej działalności wózki widłowe.
Na potrzeby firmy zbudowanyśmy dedykowany system produktowy, w którym pracownicy firmy sami mogą zarządzać ofertą firmy na poziomie zblizonym do systemów zarządzania sklepami internetowymi.

Galeria Whisky

Galeria Whisky

Realizacja Galeria Whisky to dedykowany system produktowy. System internetowy uwzględnia pełną mobilność (RWD) oraz staraność optymalizacji względem wyszukiwarki Google.

ZOOLeszcz

ZOOLeszcz - Producent akcesoriów dla zwierząt

ZOOLESZCZ to firma rodzinna istniejąca od ponad 100lat. Od początku działalności zajmująca się produkcją akcesoriów dla zwierząt.

Naszym zadaniem było ułatwienie firmie kontaktu oraz sprawnego przepływu informacji między stałymi odbiorcami towarów, a samą firmą.

Silky24

Silky24 Piły klasy premium

Piły Silky produkowane są w Ono w Japonii. Miasto to jest domem dla najlepszej stali nożowniczej znanej człowiekowi. Tworząc znakomite piły do drewna od ponad wieku, Silky kontynuuje podnoszenie poprzeczki dla jakości, wytrzymałości oraz efektywności cięcia, której nikt nie może dorównać.

Dystrybutorem Silky w Polsce jest Przedsiębiorstwo Rekultywacji i Rewaloryzacji Obszarów Zabytkowych Eko-Park Sp. z o.o.
Zaprojektowaliśmy ciekawy układ graficzny dla sklepu www oraz dedykowany, intuicyjny system zarządzania treściami.

Mail Boxes Etc.

Mail Boxes Etc.

Dla Mail Boxes Etc. zbudowaliśmy CMS Produktowy. Pełna zgodnosć z urządzeniami mobilnymi i czytelność oferty powoduje to, że wielu klientów zgłaszających się do nas daje jako przykład właśnie stronę MBE.

Harmax

Harmax - Łożyska

P.H.U. "HARMAX" to dynamicznie rozwijająca się firma w branży łożysk, mająca swą siedzibę na terenie miasta Bydgoszcz. Zaprojektowaliśmy aplikację dedykowaną, sklep internetowy połączony z zewnętrznym systemem fakturowo księgowym "Magazyn Biznes".
Nasza aplikacja automatycznie wyrównuje stany magazynowe ponad 45 000 produktów, a także w pewien sposób automatyzowała obsługę klienta.

Synchronizacja z bazą Firebird.

Najdek

Najdek - Elementy balustrad

Na specjalne życzenie zamawiajcego zaprojektowaliśmy sklep internetowy, a w nim moduł, w którym istnieje możliwość kupowania produktu na długości samodzielnie określane przez kupujących - wszystko w dwie strony wymieniane z Subiekt GT.